HUROM — це не просто всесвітньо відомий бренд. Це філософія здоров’я, раціонального харчування, єднання з природою.
Разом з HUROM ми виробляємо правильні смакові уподобання. А головне, загальне розуміння того, як здорова їжа незмінно покращує наш організм, наше самопочуття, а отже, і все наше життя.

Повільна обробка продуктів із збереженням їх цілющих властивостей

В процесі приготування соку за допомогою соковижималок Hurom продукти не піддаються тепловому впливу завдяки повільному обертанню шнека (всього 43 оберти на хвилину). Це дозволяє зберегти всі поживні речовини плодів та їх цілющі властивості.

Перший у світі запатентований повільний соковитискач, розроблений Hurom (Вертикальні соковитискачі)

Конструкція приладів Hurom є унікальною, що неодноразово відзначено міжнародними нагородами. Всі продукти Hurom захищені одним або кількома патентами у США, Україні та інших країнах.

Свіжий сік – без окислення

Технологія повільного віджиму Hurom допомагає змішувати різні інгредієнти спеціальним способом. Таким чином, що вплив повітря на продукти зводиться до мінімуму.

Це дозволяє зберегти свіжість та енергетичну цінність овочів та фруктів в готовому напої.

Як Hurom допоможе змінити Ваше життя на краще?

Універсальність

Які соки ви любите? Вам подобаються солодкі соки, терпкі чи з ароматом прянощів? Що вам до вподоби – яблука чи апельсини, а може свіжа зелень чи капуста? Можливо, вам до смаку мигдалеве молоко? З соковижималками Hurom ваш спектр можливостей буде безмежним. Ви зможете отримувати улюблений напій із будь-яких інгредієнтів.

Легко користуватися. Легко чистити

Люди, які вибрали Hurom, зазвичай користуються цією побутовою технікою щодня і з великим задоволенням. Адже у приготуванні соку важливо, щоб все було просто, зручно та швидко. Ми подбали про те, щоб процес збирання та очищення соковижималки був максимально легким, швидким та комфортним.
На відміну від звичайних шнекових, соковижималки Hurom не заклинюють і ви можете готувати в будь-яких обсягах соки з кісточкових та волокнистих рослин. До того ж всі деталі ідеально гладкі, тому всі частини соковижималки, навіть сито, миються легко і без зусиль.

Понад 10 мільйонів задоволених користувачів

Понад десять мільйонів людей у 85 країнах вже стали щасливими власниками нашої техніки, що робить Hurom світовим лідером у виробництві соковитискачів.

Станьте частиною спільноти, яка змінила своє життя на краще!

Безпечна та екологічна техніка

Ми робимо все необхідне, щоб наша продукція була надійною та безпечною. Ось чому соковитискачі Hurom на 100% складаються лише з якісних екоматеріалів, без вмісту BPA (тобто небезпечних для здоров’я синтетичних естрогенів). Крім того, наша техніка спроектована без лез та будь-яких гострих деталей, що робить її безпечною у використанні навіть для дітей.

Естетика для гурманів

Техніка Hurom відзначена найпрестижнішими міжнародними преміями.
Всі соковитискачі створені з надміцних матеріалів, ергономічні та елегантні.
Це втілення сучасної енергії на вашій кухні, свободи імпровізації та кулінарної творчості.

Нагороди

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart