Содержание
Часто нашому організму не вистачає зелені. Тієї кількості вітамінів і мінералів, які ми отримуємо із салатів на вечерю – на жаль недостатньо. Адже знайдеться не так багато людей, хто, сидячи на роботі, думатиме: «Швидше б додому потрапити, та поїсти брокколі на пару зі свіжим хрустким щавелем!».
Зелень та листові овочі дійсно одні з найкращих типів продуктів, які доступні за ціною незалежно від сезону. У цьому вони дають усе необхідне правильного обміну речовин в організмі. Петрушка, кінза, кріп, шпинат – неймовірно корисні для здоров’я, і ви завжди можете дозволити себе з’їсти стільки зелені, скільки забажаєте. Але на практиці виявляється, що регулярно вживати необхідну кількість овочів та зелені не так просто. На допомогу приходять свіжі соки.
Сік допомагає прискорити травлення та підвищити швидкість засвоюваності поживних речовин
Ті, хто цікавляться зеленими соками, напевно, багато знають про їхню користь і правильне харчування. Однак, у більшості людей немає домашнього соковитискача, і за бажанням випити сік вони, швидше за все, просто куплять пастеризований сік. в магазині.
Якщо ви підшукуєте соковитискач для дому з метою оптимізувати вживання зелені та листових овочів, то вам пощастило, оскільки саме в цій статті ми проливаємо світло на типи соковитискачів, які найбільш підходять для приготування свіжого соку із зелені будинку.
Варто розуміти, що зелені соки бувають різними: це зелені коктейлі та смузи, які складаються тільки з листових овочів або зелені (шпинат, селера, капуста, броколі та ін.), а також вітграс (соки з паростків пшениці). Зелені коктейлі та соки із зелені можна готувати на вертикальних соковитискачах, у той час, як для вітграс – краще вибирати горизонтальний соковитискач. Ми розповімо про зелені коктейлі, а також соки із зелені, читайте про соки вітграс у наступній статті.
Найкращий соковитискач для зелені – це той, який зможе приготувати корисний сік на сніданок із листя шпинату та будь-яких тонких стеблинок, наприклад, петрушки. На відміну від моркви або яблук, листові овочі неможливо нарізати кубиками, а стебла, хоч і здаються марними для соку, насправді дуже потрібні й містять багато корисних речовин! Загалом, “зловити” листя і стебла соковитискачу нелегко, але що не під силу одному типу соковитискачів, цілком реально для інших.
Ручний шнековий соковитискач для зелені
Корпус такого соковитискача має схожість з м’ясорубкою та зовні, і за принципом дії, оскільки шнек запускається при механічному обертанні ручки. Попри те, що багато виробників заявляють про універсальність ручного шнекового соковитискача, стверджуючи, що крім зелені, нею можна віджимати як овочі, так і фрукти, виникає питання: «Які зусилля при цьому доведеться докладати?». “Приємна” ціна в $100, на жаль не виправдовує очікувань. У процесі вичавки доводиться докладати багато зусиль, важко помити деталі в посудомийній машині, а також недовговічна якість соковитискача.
Гідравлічний прес
Як і у випадку з ручним шнековим соковитискачем, для отримання свіжого соку за допомогою гідравлічного преса потрібні зусилля м’язів руки та відповідний простір на кухні, оскільки даний агрегат із нержавіючої сталі займає пристойне місце на стільниці. Також слід запастися терпінням, адже продукти необхідно попередньо подрібнювати, та й мати «тугу кишеню»: гідравлічний прес коштує як 3 ручні соковитискачі.
Центрифужний соковитискач
На цей тип домашніх соковитискачів для зелені слід звертати увагу в останню чергу. Навіть якщо скористатися порадами «згортати листя в кулі й чергувати з твердими інгредієнтами» – принцип приготування соку центрифужним соковитискачем від цього не зміниться. Металеві леза ріжуть, рвуть і викидають зелень у контейнер для макухи, віджавши лише трохи соку. Приготувати зелений сік на центрифужному соковитискачі – це все одно, що пустити зелень у шредер: 20% соку, які могли б потрапити у вашу склянку, будуть викинуті з макухою.
Шнековий соковитискач
Якщо ви плануєте регулярно готувати зелений сік, зробити його частиною раціону, то вам потрібний шнековий соковитискач.
Приготування зелених соків із Hurom
Переваги шнекового соковитискача:
- шнек дбайливо здавлює зелень об стінки сита, працюючи як прес;
- лопаті шнека спроектовані так, щоб при кожному обертанні захоплювати наступну порцію інгредієнтів;
- шнек соковитискачів Hurom можна мити в посудомийній машині;
- процес чищення деталей гранично простий: слід поставити фільтри моделі Н100 під проточну воду – і вони знову чисті!
- шнековий соковитискач не нагріває сік при віджимі, як це робить центрифужний;
- шнек соковитискачів Hurom здійснює 43 оберти на хвилину – так, рухається повільно, але саме швидкість визначає якість, адже швидко – не завжди добре;
- шнекові соковитискачі Hurom – електричні, це означає, що не доведеться віджимати сік вручну. Натисніть на кнопку і просто зачекайте, поки сік не приготується. А в новій моделі Н200 «розумне шийка» замість вас завантажує та розподіляє продукти, звільняючи вас від зайвої роботи.
Конструкція всіх моделей Hurom продумана так, щоб бути компактною, і якщо займати центральне місце на вашій стільниці, то не через свою громіздкість, а в силу регулярного користування.
Купуючи соковитискач Hurom за розумну вартість, ви отримуєте електроприлад, який приготує будь-який сік (зелень, фрукти, ягоди, тверді овочі), рослинне молоко, холодні супи та морозиво.
Обираючи соковитискач для дому, придатну для листових овочів та зелені, варто пам’ятати, що сьогодні вам хочеться зеленого соку, а завтра може з’явитися бажання урізноманітнити меню приготуванням фруктово-овочевого соку або десерту.
Тому, робіть вибір на користь універсальності моделі, якості для довговічної служби, максимальної віддачі та адекватної вартості. Ці критерії допоможуть визначитися із правильною технікою для здорового способу життя.
There are no reviews yet.